Zarabianie na grach online

Zarabianie na grach online

Zarabianie na grach online może stanowić dobre źródło dodatkowego dochodu. Kilka lat temu, grając w pasjansa w serwisie Wataro.com, zarabiałem między 100 a 200 euro miesięcznie. Niestety strona ta zakończyła działalność na początku 2013 roku, przez co zmuszony byłem szukać innych alternatyw. Znalazłem kilka, którymi podzielę się z Tobą w niniejszym artykule. 

Zarabianie na grach online

Zarabianie na grach online jest możliwe w przypadku kilku kategorii rozgrywek: 

  • gry logiczno-zręcznościowe, w których gracze równolegle rozgrywają identyczną partię, a zwycięzcą zostaje najszybszy i/lub najdokładniejszy zawodnik (np. pasjans i jego wszystkie odmiany, tetris) lub rozgrywają jedną lub dwie partie na tym samym ekranie rywalizując i niekiedy przeszkadzając sobie nawzajem – np. diamonds/jewels czyli układanie diamentów w liniach
  • gry sportowe, w których gracze rozgrywają mecz lub partię w jedną z wiernie odwzorowanych lub zmodyfikowanych dyscyplin sportowych – przykładowo: snooker, bilard, piłka nożna
  • gry planszowe takie jak szachy, warcaby, tryktrak (backgammon) 
  • poker online ze szczególnym uwzględnieniem odmiany Texas Holdem i Omaha

Możliwość rywalizacji z realnym przeciwnikiem oraz identyczne (niezmącone losowością) partie dla wszystkich graczy biorących udział w rozgrywce, umożliwiają zarabianie na grach online. Jest oczywiście jeden warunek. Musimy być jednymi z najlepszych w swojej dziedzinie. Żeby to osiągnąć warto poświęcić kilkanaście dni na trening, grając wirtualną walutą i dopiero kiedy poczujemy się pewnie wpłacić prawdziwe pieniądze. Bycie najlepszym nie zawsze oznacza bycie najszybszym, dlatego bardzo istotne jest żeby poznać dokładnie sposób przyznawania punktów w danej grze online. W wielu z nich za szybkość przyznawany jest dodatkowy bonus, jednak zazwyczaj więcej punktów zgarniemy podejmując logiczne decyzje.
Wyjątkiem w przypadku losowości jest poker online, gdzie pomimo tego że możemy przegrać pojedyncze rozdanie, to i tak grając dobrze, będziemy w stanie wypracować duży zysk. 

Strony oferujące gry online na prawdziwe pieniądze

Poniżej przedstawiamy listę najlepszych serwisów z grami online na prawdziwe pieniądze. Tylko trzymając się wymienionych stron i unikając kasyn będziesz mieć możliwość zarabiania na grach online. 

StarGames

StarGames jest bezpiecznym, zarejestrowanym na Malcie serwisem, gdzie możemy połączyć przyjemną rozrywkę z zarabianiem niemałych pieniędzy. Spotkamy tutaj dużą ilość słabych graczy, potrafiących lekką ręką przegrać nawet 200 euro. Warto to wykorzystać na jednej z kilkudziesięciu gier, w których wynik zależy wyłącznie od umiejętności. Są to między innymi: remik, pasjans, pasjans pająk, backgammon, jewels, chińczyk. Możemy również spróbować swoich sił w pokerze lub grach barowych jak bilard i snooker.
Kluczowym elementem gry na StarGames jest właściwy dobór graczy, polegający na unikaniu silnych profesjonalistów i wyławianiu świeżych amatorów, stawiających swoje pierwsze kroki i nie do końca rozumiejących na czym dana rozgrywka polega. 

UWAGA: StarGames nie umożliwia gry graczom z Polski. Jeśli mieszkasz poza granicami naszego kraju możesz brać udział w rozgrywkach.

Zarabianie na grach online - Stargames

Na StarGames możemy rywalizować w dziesięciu grach online, zarabiając prawdziwe pieniądze / źródło: StarGames

Wpłacając pieniądze na grę, otrzymamy bonus w wysokości 100%.
Grając na StarGames pamiętaj, żeby trzymać się wyłącznie gier zręcznościowych i logicznych z zakładki „Gry”.  

Wpłata minimalna: 10 euro

Zarabianie na grach online - pasjans

Gra w pasjansa na StarGames /źródło: StarGames

Zarabianie na grach online - diamenty

Gra w Diamenty na StarGames – zarabianie na grach /źródło: StarGames


Skill7

UWAGA: Podobnie jak poprzedni serwis, Skill7 nie uznaje graczy z Polski na mocy ustawy hazardowej. Jeśli jednak mieszkasz poza granicami naszego kraju możesz brać udział w rozgrywkach.

Platforma podobna do StarGames, jednak z dużo większą ilością graczy z Niemiec i Francji. Możemy tutaj wybierać spośród 32 gier karcianych, 8 gier planszowych, 8 arkanoidów oraz gier 5 sportowych. Największą popularnością cieszą remiki, pasjanse, backgammon oraz bilard.
Poza zwykłymi, dwuosobowymi pojedynkami, na Skill7 możemy zmierzyć się w organizowanych regularnie turniejach z pulami od 200 do nawet 2000 zł. Strategia gry na Skill7 jest identyczna jak na StarGames z tym wyjątkiem, że możemy maksymalizować nasz zarobek biorąc regularnie udział w turniejach.
Po rejestracji w serwisie i dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymamy bonus w wysokości 50 euro.

Wpłata minimalna: 10 euro

Zarabianie na grach online

Gra w bilarda na pieniądze w serwisie Skill7 /źródło: Skill7

Zarabianie na grach

Odmiana remika na Skill7 – zarabianie na grach


GameDuell

GameDuell to amerykański portal z najbogatszą ofertą gier i bardzo dużą ilością graczy. Wyśrubowane normy USA gwarantują bezpieczeństwo rozgrywek i niezawodność działania całego serwisu. Wśród dostępnych gier są gry karciane, logiczne, planszowe oraz bardzo emocjonujące gry akcji – np. Potion Panic, w której naszym zadaniem jest pokonanie przeciwnika, poprzez odpowiednie układanie diamentów w rzędach (zdjęcie poniżej). Wszystkie gry cechuje piękna oprawa graficzna i niezawodność działania (szybko się ładują i nie zawieszają). Wpłacając jedynie 10$ możemy wziąć udział w walce o wysokie wygrane, rywalizując z prawdziwymi graczami z całego świata. 

Wpłata minimalna: 10 $

Zarabianie na grach online - GameDuell

Emocjonująca gra na prawdziwe pieniądze na GameDuell /źródło: GameDuell


WorldWinner

Niech was nie zmyli archaiczny wygląd tej strony. Codziennie łączna pula nagród w WorldWinner sięga nawet 250 tysięcy dolarów. Rywalizować o takie pieniądze możemy w 40 klasycznych grach w ładnej oprawie graficznej. Serwis WorldWinner wyróżnia się od innych obecnością w ofercie dwóch gier inspirowanych telewizyjnymi teleturniejami: Koło Fortuny oraz Dobra Cena (The Price is Right). 

Wpłata minimalna: 10 $

Zarabianie na grach online - WoldWinner

Codzinnie na WorldWinner rozgrywane są partie za łącznie ponad 250 tys. $ – zarabianie na grach online /źródło: WorldWinner

 

Poker

UWAGA: W pokera online zagrają wyłącznie gracze spoza Polski, mieszkający w państwie o uregulowanym statusie prawnym tej dyscypliny.

Rozpoczynając przygodę z pokerem nie musimy wpłacać nawet złotówki żeby grać o realne pule. Poker roomy, czyli serwisy organizujące gry w internecie, żeby przyciągnąć nowych graczy oferują specjalne bonusy, w ramach których otrzymujemy darmową gotówkę na grę. Najwyższe kwoty otrzymamy w:

888 Poker łącznie 88 $, rozłożonych na kilka rat, wpływających na nasze konto po osiągnięciu kolejnych progów punktowych. Aktualnie najlepsza u najwyższa oferta.
PokerStrategy – pokerowa szkoła online, która po zaliczeniu testu z wiedzy o pokerze i strategii, rozdaje od 35 do 50 $ na grę w pokera, w zależności od wybranego przez nas poker roomu.

Zarabianie na grach online - poker

Rejestrując się na PokerStrategy otrzymujemy darmową wiedzą i kapitał na grę

Wybierz najciekawszą platformę dla siebie i zacznij grać. Zarabianie na grach online to nie mit. Powodzenia !