Zarabianie na ankietach w Internecie

Zarabianie na wypełnianiu ankiet online

Wypełniając ankiety w internecie nie zarobimy bardzo dużych pieniędzy, ale mogą one okazać się bardzo miłym i solidnym dodatkiem do pensji, dzięki któremu opłacimy np. rachunki lub uzbieramy na nowy telefon.
Ze względu na swój charakter, zarabianie na ankietach w Internecie jest doskonałym propozycją dla wszystkich osób spędzających dużo czasu przed komputerem w pracy lub w domu. Poświęcając zaledwie 15 minut dziennie, możemy poprawić swoją sytuację finansową.

Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach należy rozpocząć od zarejestrowania się we wszystkich (zwielokrotnimy w ten sposób potencjalne zarobki) serwisach oferujących płatne ankiety. Najlepsze z nich to:

Zarabianie na ankietach w internecie na platformie myiyo

Myiyo – największa na świecie platforma z płatnymi ankietami. Badania za jej pośrednictwem przeprowadzają duże firmy, organizacje rządowe i pozarządowe, płacąc uczestnikom europejską walutą.

Szacunkowy zarobek na jednej ankiecie (około 15 minut wypełniania): 1 euro (~ 4zł) = 1000 pkt.
Wypłata: od 10.000 pkt. = 10 euro na PayPal
Bonus za rejestrację w serwisie: 600 pkt.

Zarabianie na ankietach w internecie jest najszybsze na myiyo

Zarejestruj się na myiyo i zarabiaj na ankietach

Rejestracja na Myiyo

Zarabianie na ankietach w internecie w serwisie Qassa

Qassa – duży serwis oferujący przede wszystkim płatne ankiety, ale również szereg pobocznych, nie mniej wartościowych metod zarabiania jak: program lojalnościowy za zakupy w internecie, czytanie maili, udział w konkursach i wypełnianie zadań. 

Średni zarobek na ankiecie: 2,5 – 5 zł
Wypłata: od 50 złotych (konto bankowe)
Bonus za rejestrację w serwisie: 100 000 pkt. (5 zł)

Zarabianie na ankietach na Qassa

Qassa to płatne ankiety, zwrot za zakupy online, płatne maile i wiele innych

REJESTRACJA NA Qassa

MyPanelBase – platforma z umiarkowaną ilością ankiet, ale o ich bardzo wysokiej jakości, która przekłada się na niezłe wynagrodzenie. Na uwagę zasługuje prostota i wygoda użytkowania serwisu, dzięki czemu wypełnianie na nim ankiet to przyjemność.

Średni zarobek na pojedynczym badaniu: 0,8 zł – 4 zł (bardzo zróżnicowany czas trwania ankiety, nawet od 2 minut)
Wypłata: minimum 50 zł (PayPal)

Wypełnianie ankiet online

Już na samym wstępie, po założeniu konta i uzupełnieniu profilu (ważne żeby podawać prawdziwe informacje, bo mogą być one później weryfikowane przy wypłacie zarobionych pieniędzy) nasze saldo zostanie zasilone drobną kwotą w podziękowaniu za chęć udziału w projekcie. 

Tego samego lub najpóźniej następnego dnia informacje o gotowych ankietach do wypełnienia zaczną przychodzić na naszą skrzynkę pocztową.

Zarabianie na wypełnianiu ankiet - informacje o nich otrzymamy na maila

Powiadomienia o nowych ankietach otrzymamy na skrzynkę pocztową

Należy pamiętać, że nie do wszystkich będziemy się kwalifikować, z uwagi na dokonywanie selekcji konsumentów, tak aby wyniki badania były najbardziej wiarygodne. Przykładowo jeśli jesteśmy 20-letnim mężczyzną, nie wypełnimy ankiety dotyczącej kremu na zmarszczki. Na szczęście przeprowadzanych badań jest bardzo dużo co pozwoli nam regularnie wyrażać swoją opinię i co za tym idzie zarabiać.
Wszystkie ankiety powinniśmy wypełniać rzetelnie, wybierając odpowiedzi faktycznie odpowiadające naszym przekonaniom. W przeciwnym razie możemy nie otrzymać w ogóle wynagrodzenia lub zostać zablokowanymi. Algorytmy serwisów ankietowych skutecznie wyłapują oszustów, wypełniających ankiety na chybił trafił – byle szybciej.

Ile można zarobić na płatnych ankietach?

Zakładając, że w każdy dzień roboczy będziemy mieli możliwość wypełnienia jednej ankiety, dorobimy do pensji od 50 do nawet 80 złotych. W skali miesiąca może się wydawać, że to nieduża kwota, jednak jeśli pomnożymy ją przez 12 miesięcy, okaże się że z samych ankiet będziemy w stanie zafundować sobie kilkudniową wycieczkę po Europie lub dobrej klasy tablet. 

Zarabianie na ankietach online to wygodny i bezpieczny sposób na dorobienie kilku groszy. Największą zaletą jest fakt, że nie musimy nic inwestować, a pracować nad wypełnianiem kwestionariuszy możemy w dowolnym momencie.