Skill7 opinie i recenzja serwisu – zarabiaj na grach online

Skill7 opinie o serwisie

Skill7 - największy operator gier online na pieniądze

Skill7 to jeden z najpopularniejszych serwisów oferujących gry online na prawdziwe pieniądze z realnym przeciwnikiem. Każdego dnia do wirtualnych stołów na Skill7 siada nawet 40 tysięcy graczy z całego świata. Dominującymi nacjami są zwłaszcza Niemcy, Francuzi i Włosi. 

W przeciwieństwie do gier kasynowych, wynik pojedynków na Skill7 zależy przede wszystkim od umiejętności gracza. Aspekt losowy (obecny w minimalnym stopniu w niektórych grach karcianych i planszowych) nie ma większego wpływu na nasze wyniki w dłuższym okresie czasu, co czyni ze Skill7 ciekawą alternatywę dla klasycznych metod zarabiania pieniędzy przez internet.

Wpłata minimalna na Skill7: 40 zł (10 euro)
Ilość gier: 59

UWAGA: Skrill7 nie oferuje swoich usług graczom w Polsce. Jeśli jednak jesteś zameldowany poza granicami naszego kraju możesz brać udział w rozgrywkach. 

Gry na Skill7

Skill7 posiada bardzo bogatą ofertę gier, podzielonych na 4 kategorie: gry karciane, planszowe, arkanoidy oraz gry sportowe. Najpopularniejszymi grami karcianymi są remik, belote i pasjans. Gry planszowe reprezentowane są przede wszystkim przez backgammona oraz kości i ich różne odmiany. Pod kategorią arkanoidów kryją się diamenty (popularne jewels) w różnych odmianach, statki oraz sudoku. Natomiast wybierając gry sportowe będziemy mogli zagrać w dwa rodzaje bilarda, snookera oraz rzutki.

Gry karciane na Skill7 opinie

Bogata oferta gier karcianych na Skill7

Pozostałe gry na Skill7 opinie

Wybór gier planszowych, sportowych oraz arkanoidów na Skill7

Po wybraniu interesującej nas gry, przejdziemy do lobby w którym będziemy mogli wybrać przeciwnika i stawkę lub samemu rozpocząć rozgrywkę określając jej wszystkie parametry.

Gra w Backgammona na Skill7

Ekran gry w Backgammona na Skill7

Kości na pieniądze na Skill7

Gra w kości na Skill7

Turnieje na Skill7

Oferta turniejowa Skill7 opinie

Przykładowe turnieje na Skill7 opinie

Skill7 to nie tylko pojedyncze partie między graczami. Każdego dnia możemy uczestniczyć w emocjonujących turniejach z wysokimi pulami nagród przekraczającymi nawet 1000 zł.
Wpisowe do turnieju wynosi zazwyczaj około 40 zł, a warunkiem zwycięstwa jest uzyskanie najwyższego wyniku spośród wszystkich uczestników.
Najwyższe nagrody czekają na graczy remika, backgammona i belote. 

Premia za pierwszą wpłatę na Skill7

Wpłacając po raz pierwszy pieniądze do gry na Skill7 otrzymamy bonus w wysokości 50%, maksymalnie do 210 złotych
W przeciwieństwie do niektórych nieuczciwych portali, jeśli nie uda nam się obrócić bonusem na wymaganą do wypłaty kwotę (100 zł na każde 4 zł premii), na Skill7 nasze środki nie zostaną zablokowane, tylko pomniejszone o proporcjonalną kwotę bonusu.
Wśród opcji płatności i możliwości wypłat są najpopularniejsze portfele internetowe – Skrill, Netteler oraz PayPal. Wygrane środki możemy wypłacić również bezpośrednio na konto bankowe.

Bonus na Skill7

Wpłacając po raz pierwszy pieniądze na Skill7 otrzymamy 50% premii

Program bonusowy na Skill7
Program bonusowy na Skill7 opinie

Korzyści ze zdobywania kolejnych statusów na Skill7

Rozgrywając partie na prawdziwe pieniądze zdobywamy specjalne punkty lojalnościowe, które uprawniają nas do osiągania kolejnych statusów i otrzymywania atrakcyjnych gratyfikacji. Łącznie na Skill7 istnieje 5 poziomów:
– brązowy (początkowy status, który osiągamy po wpłacie; uprawnia nas do gry w turniejach i podglądu statystyk)
– srebrny (darmowe 3 euro na miesiąc i możliwość zlecania 3 wypłat w miesiącu)
– złoty (darmowe 7 euro miesięcznie, 4 wypłaty w miesiącu i szybsze naliczanie punktów)
– platynowy (20 euro gratis co miesiąc i 5 wypłat w miesiącu)
– diamentowy (100 euro co miesiąc i natychmiastowe wypłaty)

Skill7 opinie

Skill7 to legalny serwis, zarejestrowany w Unii Europejskiej z siedzibą na Malcie. Bezpieczeństwo i uczciwość rozgrywek jest gwarantowana przez MGA (Malta Gaming Authority).
Skill7 to doskonała możliwość na zarobienie dodatkowych pieniędzy w pracy lub wolnym czasie.