Qassa opinie o serwisie | Jak zarabiać na Qassa?

Qassa jak zarabiać

Zarabianie na ankietach w internecie w serwisie Qassa

Qassa to największy w Polsce serwis oferujący możliwość zarabiania przez internet (bez wpłacania pieniędzy i angażowania dużej ilości czasu) na robieniu zakupów w internecie, czytaniu maili, ocenianiu produktów i usług oraz wykonywaniu szeregu innych zadań. Jedyne co musimy zrobić, żeby zacząć zarabiać to zarejestrować się w serwisie i uzupełnić swój profil. Już za samo podanie danych osobowych (należy podać prawdziwe żeby nie mieć problemów z wypłatą zgromadzonych środków) otrzymamy bonus w postaci 5 zł. 

Przelicznik punktów: 1000 pkt = 0,05 zł
Minimalna kwota potrzebna do wypłaty: 50 zł (1.000.000 pkt)

Ile można zarobić na Qassa?

Na Qassa nie dorobimy się samochodu, ale drobne kwoty rzędu 50 zł miesięcznie na przyjemności lub rachunki są jak najbardziej realne. Poniżej przedstawiamy orientacyjną wysokość wynagrodzenia w zależności od wykonanego zadania:

Czytanie maili: 500 pkt. 
Zakupy w sklepie internetowym: 350-1700 pkt za każdą wydaną złotówkę
Wykonanie określonej akcji (np. założenie konta, zakup usługi, wzięcie pożyczki): od 10 000 do nawet 500 000 pkt. 

Jak zarabiać na Qassa?

Qassa oferuje bardzo wiele możliwości zarabiania:

 1. Zakupy w partnerskich sklepach internetowych:

Przed każdymi zakupami w sieci odwiedź serwis Qassa i sprawdź czy sklep internetowy, w którym miałeś/aś zrobić zakupy nie współpracuje z Qassa. Jeśli nie, możesz wybrać inny o tym samym asortymencie produktów, porównując jednocześnie ceny. W ten prosty sposób poprzedzając zakupy kliknięciem w link na Qassa możesz zyskać nawet kilkanaście złotych.

Qassa opinie o serwisie

Przykładowe oferty punktów w zamian za internetowe zakupy

2. Czytanie płatnych maili:

To najprostsza metoda zarabiania na Qassa polegająca na otwieraniu otrzymywanych wiadomości z ofertami handlowymi i reklamami i ocenianiu ich atrakcyjności.

Qassa - polecanie znajomych

Na Qassa zarobimy aż 8 zł za każdego poleconego przez nas użytkownika

3. Polecanie serwisu Qassa:

Za każdą zaproszoną do programu Qassa osobę otrzymamy aż 8 zł ! Warunkiem przyznania pieniędzy jest uzupełnienie danych osobowych przez poleconego użytkownika oraz jego aktywny udział w wykonywaniu zadań w serwisie (wystarczy przeczytanie kilku maili, jeden zakup itp.)

 4. Udział w grach

Zebrane punkty możemy przeznaczyć na karty zdrapki (pula maksymalna nawet 80 000 000 pkt), bingo (pula 2 000 000 dla każdej rundy) oraz na emocjonujące gry. O ile dwie pierwsze opcje odradzamy, bo gramy punktami ale o prawdziwej wartości,  o tyle gry to bardzo przyjemna forma rozrywki z możliwością podbudowania swojego konta o dodatkowe punkty. Każdego dnia przysługuje nam jedna darmowa rozgrywka.

 5. Wspieranie organizacji charytatywnych

Na Qassa możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Przekazując pieniądze organizacjom charytatywnym zostaniemy nagrodzeni punktami.

 6. Wykorzystywanie kodów rabatowych:

W odpowiedniej sekcji na Qassa (Zarabiaj Qoins – Kody rabatowe) znajdziemy mnóstwo kuponów zniżkowych. Wykorzystując je otrzymamy najlepsze zniżki i oferty, zgarniając jednocześnie punkty na nasze konto.

Qassa opinie o zarabianiu

Przykładowe kody rabatowe na Qassa

Qassa opinie 

Opinie o Qassa są wyłącznie pozytywne. Serwis jest całkowicie wypłacalny a fakt, że nie pobiera żadnych opłat jednoznacznie określa, że nie mamy do czynienia z piramidą finansową, a rzetelną platformą.