Poker za darmo – ponad 400 zł na grę

Poker za darmo - zgarnij ponad 400 zł na grę

Poker za darmo nie musi być nudną grą z wirtualnym przeciwnikiem sterowanym przez komputer. Dzięki licznym ofertom internetowych pokerroomów (platform pokerowych), rywalizujących o nowych graczy, mamy możliwość rozpoczęcia przygody z Texas Holdem lub Omahą nie ryzykując własnych środków. Jednocześnie gramy prawdziwymi pieniędzmi i możemy wygrywać realne pule, często osiągające po kilkaset lub kilkanaście tysięcy dolarów. 

Poker za darmo

Poniżej przedstawimy wszystkie serwisy i strony oferujące darmową gotówkę na grę w pokera online. Ułatwią one rozpoczęcie gry i umożliwią zarabianie na pokerze bez inwestowania własnych środków. Wszystkie przedstawione oferty zapewniają możliwość wypłaty całego kapitału ze wszystkimi wygranymi po spełnieniu drobnych wymagań, które zostały wyszczególnione.

Poker za darmo na 888 Poker

Od 888 Poker otrzymamy najwyższy w historii pokera online bonus o wartości aż 88 $. Gotówka będzie przyznawana w ratach, odblokowywanych każdorazowo po uzyskaniu 250 punktów lojalnościowych, które zbieramy rozgrywając partie. Grę rozpoczynamy od 8,8 $.

Poker za darmo na 888 Poker

888 Poker oferuje najwyższy bonus na grę w internecie – poer za darmo /źródło: 888 Poker

888 Poker to druga największa platforma pokerowa na świecie, na której możemy rozgrywać pasjonujące turnieje i gry gotówkowe bez ograniczeń. O każdej porze będziemy mieli możliwość uczestniczenia w dowolnej ilości partii, dzięki czemu szybko uzbieramy wymagany limit punktów.

Warunkiem wypłaty jest wpłacenie minimalnej kwoty w wysokości 10 $, w celu zweryfikowania danych osobowych. Zakładając, że uda nam się odblokować cały bonus w wysokości 88 dolarów, a nawet wygrać coś więcej. Promocja ta jest najlepsza i najwyższa ze wszystkich aktualnie dostępnych.

Odbierz 88$ na 888poker
Pokerowa szkoła PokerStrategy oferuje darmowy kapitał na grę w pokera

W PokerStrategy oprócz tego, że otrzymamy nawet 50 $ zupełnie za darmo, do pomnażania na wybranej przez nas pokerowej platformie, możemy zdobyć bezcenną wiedzę z zakresu strategii pokerowych, które umożliwią nam zostanie zawodowym pokerzystą lub po prostu regularnie wygrywającym graczem. 

Żeby otrzymać pieniądze na grę nie trzeba weryfikować wieku, deponować własnych środków ani zdawać quizu ze znajomości pokera jak było to wymagane jeszcze do niedawna. PokerStrategy zrezygnowało z tych obostrzeń dając nieograniczony dostęp do aż czterech ofert gry w pokera bez depozytu:

 1. TitanPoker – do 35 $ – zaczniemy z 10 $ i możliwością gry wyłącznie na limitach dla początkujących. Dzięki temu nasz gra może okazać się bardzo zyskowna, ze względu na niski poziom przeciwników.
  – wypłata jest możliwa po uzyskaniu 50 punktów na każdy 1 $ bonusu (do sprawdzenia w zakładce konto)
  – dodatkowe 20 $ otrzymamy wpłacając 20 $ na nasze konto w TitanPoker
  – dodatkowe 5 $ w biletach na turnieje, zostanie nam przyznane po zaproszeniu do gry jednej osoby
 2. NetBet Poker – do 50 $ – rozpoczynamy od 10 $, które pojawią się natychmiast po rejestracji na naszym koncie.
  – wypłatę możemy zlecić jeśli zdobędziemy minimum 5 StrategyPoints (około 1 $ rake’u czyli opłaty wniesionej za uczestnictwo w grze)
  – dodatkowe 22,5 euro otrzymujemy po wpłacie własnej w wysokości 20 euro
  – kolejne 12,5 euro zostanie przelane na nasze konto po 7 dniach
  – 5 euro w biletach turniejowych otrzymamy zapraszając do gry przynajmniej jednego znajomego
 3. PKR – do 45 $ – po rejestracji na naszym koncie ląduje 10 $.
  – darmowy kapitał możemy wypłacić generując 120 StrategyPoints (40$ rake’u)
  – dodatkowe 30 $ wpłynie na nasze konto po zdeponowaniu minimum 10 $
  – dodatkowe 5 $ w biletach otrzymamy polecając znajomemu grę w pokera
 4. Winner Poker – do 45 $ – na start pokerroom przydziela nam 10 $
  – wypłacenie pieniędzy jest możliwe po ugraniu 40 $ rake’u
  – bonusowe 30 $ otrzymamy deponując minimum 10 $ własnych środków
  – 5 $ ekstra podobnie jak w przypadku poprzednich promocji otrzymamy w biletach turniejowych jeśli przyciągniemy do gry przynajmniej jednego znajomego
Poker za darmo - PokerStrategy

PokerStrategy ma największą ofertę bonusów bez depozytu na grę w pokera – poker za darmo /źródło: PokerStrategy

Żeby uzyskać dostęp do wymienionych promocji, należy zarejestrować się na PokerStrategy i przejść do zakładki „Darmowa gotówka”. Tam zostaniemy błyskawicznie przeprowadzeni przez proces przydzielania kapitału. 

Warunki wypłat: osiągnięcie wymaganej ilości punktów oraz przelanie minimalnej kwoty na swoje konto, w celu weryfikacji danych. Tą samą drogą jaką zdeponujemy środki, będziemy mogli wypłacić pełny bonus wraz z całą ugraną sumą. 

Poker za darmo na jednej z platform PokerStrategy to doskonała oferta dla początkujących graczy oraz wszystkich kolekcjonerów darmowej gotówki w sieci.

BankrollMob

Ten anglojęzyczny serwis oferuje wiele bonusów, które doskonale uzupełnią poprzednie oferty. Możemy otrzymać kolejną gotówkę na grę, jednak nie będzie ona tak duża jak na 888 Poker, czy PokerStrategy. Zazwyczaj są to promocje po 5 $ na start na takich pokerroomach jak Dafa Poker czy Duck Poker. Są one mało znane z niskim ruchem, więc ciężko cokolwiek ugrać. Warto jednak śledzić ofertę tego serwisu bo co jakiś czas pojawiają tam się ciekawe oferty i bonusy.

Dzięki przedstawionym promocjom, rozpoczęcie gry w pokera na prawdziwe pieniądze będzie dużo łatwiejsze. Należy jednak pamiętać, że poker jest grą, w której wygrana zależy od wiedzy i umiejętnego zbilansowania losowości. Niewłaściwe podejście może zakończyć się przegraniem wszystkich pieniędzy. 

UWAGA: Przed rozpoczęciem gry, sprawdź czy prawo kraju, w którym mieszkasz zezwala na grę w pokera w internecie. Wszystkie promocje adresowane są wyłącznie do osób przebywających w państwach o uregulowanym statusie prawnym pokera.