Jak grać w lotto przez internet ?

Przedstawiamy poradnik jak grać w lotto przez internet

Gra w lotto przez internet jest najwygodniejszą drogą do zostania milionerem. Kupon wypełnić możemy w zaciszu mieszkania i wysłać bez wychodzenia z domu, a wyniki otrzymamy na nasz adres e-mail w ciągu kilku sekund po zakończeniu losowania. Oprócz gry w polskich loteriach Lotto i Lotto Plus, będziemy mogli spróbować szczęścia we wszystkich największych zakładach na całym świecie, takich jak Euro Millions, Mega Millions i Power Ball, gdzie pule przekraczają nawet miliard złotych. W tym artykule wyjaśniamy jak grać w lotto przez internet i który serwis oferujący zakłady online wybrać.

Jak grać w lotto przez internet ?

Obecnie w sieci istnieje wiele firm umożliwiających grę w lotto przez internet. Jednym z największych jest LottoLand (operator niedostępny dla klientów zameldowanych w Polsce, po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r.).
Żeby rozpocząć grę w tym serwisie, należy założyć konto poprzez formularz na stronie, podając prawdziwe dane (istotne przy weryfikacji tożsamości w razie wyższych wygranych) i już po kilku minutach będziemy mogli skreślać numery wybierając je myszką.

LottoLand gwarantuje bezpieczeństwo zakładów poświadczone europejską licencją, a wszystkie wysokie wygrane ubezpiecza niemiecki fundusz Emirat. Klienci LottoLand mogą liczyć na promocje i dodatkowe kumulacje. Każdy nowy klient LottoLand może postawić 12 zakładów w cenie 6. Poza tym możemy łączyć pule gier zwiększając szanse na zwycięstwo oraz podwajać główną wygraną.


Drugim serwisem oferującym grę lotto przez internet jest eLotek. Jego właścicielem jest firma o całkowicie polskim kapitale. Za pośrednictwem eLotka możemy grać w najpopularniejszych polskich loteriach – Lotto, Mini Lotto i Multi Multi, wypełniając kupony przez internet lub bezpośrednio z naszego telefonu, po zainstalowaniu aplikacji na odpowiedni system operacyjny.

Jak grać w lotto przez internet - eLotek

eLotek to pośrednik między graczem a kolekturą

eLotek powstał w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. O ile można mieć poważne wątpliwości co do zasadności finansowania inicjatyw hazardowych z pieniędzy unijnych, o tyle na pewno gwarantuje to duże bezpieczeństwo i legalność serwisu. 

Lotto przez internet opinie

Gra w lotto przez internet opiera się zazwyczaj na innych zasadach niż wypełnianie kuponów w kolekturze. Firmy takie jak LottoLand działają na zasadzie bukmacherów oferując klientom identyczne nagrody jak w zwykłych loteriach Lotto, w zamian za poprawne typowanie losowanych numerów.
eLotek to z kolei serwis będący pośrednikiem między graczem a kolekturą. Wszystkie kupony, które wypełnimy online, zostaną fizycznie zrealizowane przez firmę będącą właścicielem serwisu, a następnie udostępnione na naszym koncie jako skan.

Ze względu na regulacje prawne, niektóre serwisy funkcjonujące na zasadzie bukmacherów mogą być nielegalne na terenie Polski. Warto zatem dokładnie sprawdzić dany portal przed powierzeniem mu pieniędzy lub poczekać aż rodzimy i legalny monopolista loterii – Totalizator Sportowy Sp. z o. o. umożliwi zwieranie zakładów przez internet, co według sprawdzonych informacji ma nastąpić jeszcze w 2015 roku. Aktualne 

Wszystkie loterie, niezależnie od miejsca zawierania zakładów (internet czy kolektura) są zwykłymi grami hazardowymi, w których wygrana zależy wyłącznie od czynników losowych. Nie powinno się ich zatem traktować jako sposób na zarabianie pieniędzy. Co najwyżej jako rekreacyjną rozrywkę, „puszczając” kupon od czasu do czasu. Regularna gra jest ekonomicznie i matematycznie niekorzystna. „Szóstkę” w polskim Lotto trafimy raz na niespełna 14 milionów prób.