IQ Option opinie i recenzja brokera

IQ Option opinie i recenzja brokera opcji binarnych

Brokerzy opcji binarnych z niską wpłatą minimalną - IqOption jest wiodącym brokerem opcji z niskim poziomem wpłat

IQ Option to jeden z najlepszych brokerów opcji binarnych, funkcjonujący na rynku od 2013 roku. Jego największymi atutami są: innowacyjna platforma handlowa, szybki czas realizacji zleceń, wysokie zwroty oraz możliwość rywalizowania w turniejach handlowych.
Bezpieczeństwo inwestycji i ochronę środków klientów IQ Option gwarantuje Cypryjska Komisja Giełdy i Papierów Wartościowych (CySec).

Wpłata minimalna: 10 $
Minimalna wartość transakcji: 1 $
Maksymalna transakcja: 5000 $
Wysokość zwrotu z inwestycji: do 92% (np. na parze EUR/USD) w przypadku poprawnej prognozy
Konto demo: 1000 $
Instrumenty finansowe: 500+

Otwórz konto na IQ Option

Ostrzeżenie od ryzyku

Platforma handlowa IQ Option

IQ Option dysponuje własną, autorską platformą handlową z niezwykle intuicyjnym i przyjaznym interfejsem. Jednym kliknięciem możemy przełączać typ wykresu między klasycznym a świecowym (1.), podejrzeć wyniki najlepszych traderów i najbardziej zyskowne transakcje (2.), wyświetlić najważniejsze informacje ekonomiczne (3.) oraz ustawić dowolną konfigurację i ilość wykresów (4.), które będą wyświetlane jednocześnie na ekranie. 
Jeśli nie odpowiada nam ciemny wygląd platformy, możemy zmienić tło na białe, szare lub czarne (5.). Wykres pozostanie wtedy pomarańczowy lub biały, ładnie kontrastując z resztą elementów.

IQ Option opinie i recenzja platformy handlowej

Ekran handlowy na platformie IQ Option

Platforma ta dostępna jest również na urządzenia mobilne jako aplikacja w systemie Android oraz IOS.

Rozpocznij handel na IQ Option

Ostrzeżenie od ryzyku

IQ Option promocje i bonusy

IQ Option nie oferuje bonusu na start. Wielu traderów przyzwyczaiło się do premii od pierwszej wpłaty, jednak jej obecność lub brak nie powinien być kryterium wyboru brokera dla profesjonalnego inwestora. 

Pomimo braku bonusu oferta promocyjna omawianego brokera wciąż jest atrakcyjna i bardzo konkurencyjna. Składają się na nią specjalne oferty i turnieje.

Oferty specjalne: co pewien czas podczas tradingu na IQ Option spotkamy się ze specjalnymi okazjami do handlu na pojedynczym instrumencie finansowym (np. akcje firmy Facebook) lub całej grupie aktywów (np. amerykańskich indeksach). W trakcie trwania promocji zyskowność z inwestycji zostanie podniesiona o kilka lub kilkanaście punktów procentowych do bardzo wysokiego poziomu nawet 91% (dla poprawnych decyzji finansowych). 

Turnieje:  IQ Option oferuje swoim klientom udział w emocjonujących turniejach z wysokimi pulami nagród. Większość konkursów polega na uzyskaniu możliwie jak najwyższego zysku operując otrzymaną wirtualną gotówką na przyznanym specjalnie na czas trwania konkursu koncie demo. Uczestnictwo w turnieju wymaga opłacenia kwoty wpisowego, która w przypadku puli 10000 $ wynosi przykładowo jedyne 20 $.

IQ Option opinie - turnieje opcji binarnych

Przykładowy turniej opcji binarnych na IQ Option

Pula nagród dzielona jest zazwyczaj między dwudziestu najlepszych uczestników.
Niektóre konkursy rozgrywane są w formacie re-buy znanym doskonale graczom pokerowym. Można w nich zapisywać się dowolną ilość razy, znacznie zwiększając swoje szanse na zwycięstwo.

Sprawdź aktualną listę turniejów na IQ Option *

* Turnieje podlegają określonym warunkom i zasadom. Zapoznaj się z nimi przed przystąpieniem do rywalizacji. 


Instrumenty finansowe dostępne na IQ Option

Pełna oferta 78 instrumentów finansowych obejmuje 11 par walutowych oraz bitcoin, którym możemy handlować także w weekendy:

Pary finansowe:

IQ Option opinie o handlu na parach walutowych

Na IQ Option dostępne są 22 pary walutowe

Akcje:

IQ Option opinie o handlu akcjami na platformie

Oferta handlu akcjami na IQ Option

oraz Indeksy: Dow Jones, S&P 500, FTSE 100, DAX, CAC 40, NASDAQ 100 i towary (srebro i złoto).

Oferta edukacyjna IQ Option

Na IQ Option zwiększymy swoje binarne IQ, dzięki bogatej ofercie szkoleniowej. W pięciu krokach zostaniemy przeprowadzeni przez najważniejsze porady, które pozwolą na bardziej efektywny handel. Pierwszy etap poświęcony jest zapoznaniu się z platformą handlową i jej wszystkimi funkcjonalnościami. Drugim krokiem będzie poznanie podstawowej metody statystycznej – średniej kroczącej (Moving Average). Trzecim zaznajomienie się ze wskaźnikiem „Aligatora”. Następnie poświęcimy trochę czasu na wskaźnik relatywnej siły oraz wstęgę Bollinger’a.

Wpłaty i wypłaty środków

Na platformie handlowej omawianego brokera możemy dokonywać natychmiastowych wpłat dodając swoją kartę kredytową lub debetową w ustawieniach konta. Oprócz akceptacji kart, IQ Option umożliwia wpłaty i wypłaty środków za pośrednictwem najpopularniejszych portfeli internetowych oraz zwykłego przelewu bankowego.
Wypłaty trwają około jednego dnia roboczego. Najszybciej realizowane są te na portfele internetowe i karty kredytowe.

 IQ Option opinie

IQ Option ma ugruntowaną pozycję na rynku i cieszy się opinią bardzo rzetelnego oraz uczciwego brokera. Pomimo krótkiej (niespełna trzyletniej) obecności na rynku, udało mu się wypracować pozycję jednego z największych brokerów opcji binarnych na świecie. Biorąc pod uwagę prostotę handlu, wysokie premie i bonusy, IQ Option to najlepszy wybór zarówno dla początkujących jaki doświadczonych traderów. 

Zarejestruj się na IQ Option

Ostrzeżenie od ryzyku

Sprawdź jakie są o IQ Option opinie jego użytkowników lub dodaj swoją recenzję w komentarzu poniżej.