Gra na giełdzie online

Giełda na ekranie Twojego monitora.

Giełda to miejsce narodzin wielu fortun. Kiedyś inwestowanie w akcje wymagało fizycznej obecności w gmachu handlowym. Dzisiaj jednak możemy dokonywać transakcji za pomocą jednego kliknięcia myszką.
Gra na giełdzie online jest możliwa u wielu brokerów. Postanowiliśmy im się przyjrzeć i wybrać najlepszych, oferujących największą liczbę papierów wartościowych do wyboru i najniższe spready, czyli różnice pomiędzy ceną kupna i sprzedaży, stanowiące prowizję domu maklerskiego (podobnie jak w kantorze cena kupna waluty i jej sprzedaży różnią się od siebie). Duży wybór oznacza większą elastyczność, natomiast niskie spready mniejsze ryzyko i więcej pieniędzy w  naszym inwestycyjnym portfelu.

Gra na giełdzie online i handel kontraktami CFD

 • Plus500 nie oferuje fizycznej możliwości zakupu akcji, ale umożliwia handel kontraktami CFD, które stanowią idealne odzwierciedlenie rzeczywistych instrumentów.
  Kontrakty CFD obejmują prawie wszystkie spółki WIG20, a handel tymi aktywami u brokera jest bardzo przyjemny. Dodatkowo na start otrzymujemy 100 zł premii powitalnej. Wśród zdecydowanych plusów należy dodatkowo wymienić przyznawanie dywidend identycznie jak posiadaczom akcji papierowych oraz przyjazną platformę inwestycyjną.
  Rachunek: od 500 zł
  Spready: od 2
  Dźwignia: do 1:294
Gra na giełdzie online - Plus500

Handlowanie akcjami na platformie Plus500 jest wyjątkowo proste /źródło: Plus500

 • Etoro to platforma społecznościowego inwestowania, gdzie możemy automatycznie kopiować (naśladować) transakcje najlepszych inwestorów z całego świata. Dotyczy to również akcji i indeksów, których oferta jest bardzo bogata i obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Nie kupimy na Etoro polskich akcji, jednak jeśli interesuje nas głównie amerykański i niemiecki rynek, ten dom maklerski jest zdecydowanym numerem jeden.
  Gra na giełdzie online u niego to czysta przyjemność, dzięki pięknemu layoutowi i wprost genialnej, intuicyjnej obsłudze.

  Rachunek: od 300 zł
  Spready: od 2
  Dźwignia: do 1:200

  Gra na giełdzie online poprzez eToro

  Ekran wyboru akcji na platformie eToro

 • XTB – to nasz rodzimy broker posiadający bogatą ofertę kilkudziesięciu spółek z Giełdy Papierów Wartościowych.Poza polskimi akcjami możemy inwestować w akcje na rynkach amerykańskim, niemieckim, włoskim, węgierskim, francuskim i wielu innych.
  XTB oferuje innowacyjną platformę handową xStation, bonus + 10% do wpłaty, niskie spready oraz setki darmowych szkoleń, komentarzy rynkowych i analiz.
  Broker ten jest warty uwagi również ze względu na konkurs, w którym do wygrania jest samochód Porsche dla tradera, który zanotuje największy zysk.
  Rachunek: od 1000 zł
  Spready: od 0 do 1,6
  Dźwignia: do 1:200

Gra na giełdzie online - xtb i oferta gry giełdowej

XTB oferuje możliwość inwestowania w akcję spółek z Polski i całego świata /źródło: materiały promocyjne XTB

 • Saxo Bank to bardzo poważny bank inwestycyjny oferujący największy na rynku wybór instrumentów finansowych, w tym  18,5 tysiąca akcji z całego świata. Handlując akcjami w tym banku możemy być pewni najwyższej jakości obsługi. Będziemy mieli dostęp do szczegółowych raportów z analiz poszczególnych spółek, analizy technicznej oraz skanera akcji, pozwalającego na błyskawiczne przefiltrowanie wszystkich instrumentów i szybki dostęp do tych będących w kręgu naszych zainteresowań. Innowacyjna, społecznościowa platforma inwestycyjna TradingFloor umożliwia wymianę doświadczeń z najlepszymi handlowcami z całego świata oraz automatyczne naśladowanie tych osiągających największe zyski. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ klikając jeden przycisk „follow” lub „copy” otrzymujemy dostęp do całej wiedzy profesjonalnych maklerów i powierzamy im dowolnie wybraną kwotę swoich środków.
  Rachunek: od 10000 $
  Spready: od 1,2
  Dźwignia: do 1:200

  Gra na giełdzie online na platformie TradingFloor

  Handlując z Saxo będziemy mieli podgląd inwestycji najlepszych handlowców

 • TMS Connect jest kolejną propozycją domu maklerskiego, gdzie możliwa jest gra na giełdzie online, na ponad 80 spółkach z polskiej GPW oraz giełd amerykańskich i niemieckich. Najciekawszą opcją jest możliwość zawierania transakcji o niskich nominałach. Cała gra odbywa się w modelu No Dealnig Desk, który poprawia płynność zawieranych transakcji.
  Rachunek: od 3000 zł
  Spready: od 0
  Dźwignia: do 1:200
 • Markets.com oferuje przegląd największych spółek giełdowych ze świata i Europy. Poza amerykańskimi gigantami, w ofercie tego domu znajduje się 7 polskich spółek: PKO BP, PZU, KGHM, PEKAO, PGE, TPSA i PKN ORLEN oraz czołówki z Niemiec, Włoch, Hiszpanii Rosji i wielu innych państw. Markets.com jest ciekawym wyborem ze względu na darmowy kapitał w wysokości 25 euro jaki otrzymamy zarazy po rejestracji.
  Rachunek: od 300 zł
  Spready: od 2,2
  Dźwignia: do 1:200

Z tymi ofertami gra na giełdzie online będzie na pewno atrakcyjniejsza i dochodowa. Życzymy powodzenia !